Varlık Yönetimi

FSMobility Demirbaş Çözümü ile demirbaşlar hızlı ve gerçek zamanlı olarak kontrol edilmesi sağlanır. Sabit kıymet yer, zimmet, özellik vb. değişikliklerinin ve kişilere ya da gruplara zimmetlenen demirbaşların takibininin yapılmasını amaçlar. Sisteminin ID teknolojisi kullanarak hızlı ve sorunsuz bir biçimde işlemesini sağlar.

Lokasyon Yönetimi

FSMobility Demirbaş Çözümü ile alan içerisinde demirbaşların yer kontrol işlemleri ve bu süreçlerin analizini ve takvimi tutmayı sağlar. Her demirbaşın verildiği lokasyonu kayıt olarak tutar bu sayede ulaşmak istediğiniz demirbaşın sadece ID bilgisini girerek kimde ve nerede olduğunu bulabilirsiniz. Bu da size stoklarınızı etkin ve hızlı kullanmayı sağlar.

Analiz ve Raporlama

FSMobility Demirbaş Takibinin oldukça geniş çaplı istatistiksel raporlar hazırlayarak yüzeysel bakışta öngörülmesi mümkün olmayan detayların analizini akabinde stratejik karar verme mekanizmasında destek sağlar.

Demirbaş Giriş

Uygulama üzerinde yeni gelen demirbaşların tüm verilerinin sisteme girilmesine olanak sağlayan bir demirbaş giriş ekranı yer almaktadır.

img
img

Bakım İşlemleri

Bakım iş emirleri, parça değişimleri yerinde ve sistem üzerinden anlık kontrollü olarak sağalanır. Yapılan tüm işlemler veri tabanına anlık olarak işlenir.

Demirbaş İlişkilendirme

FSMobility Demirbaş Takibi ile Demirbaş Takip Sistemi, istediğiniz tüm demirbaşlara ait amortisman hesaplamalarını otomatik olarak, birden çok yöntem ile gerçekleştirir.

img
img

Demirbaş Listesi

Kullanıcılar sistemin bilgisayar ekranları üzerinden demirbaşlar ile ilgili detaylı liste ve raporlar alabilir, bu listeleri farklı formatlar halinde dışarıya aktarabilirler.

Periyoduk Sayım

El terminali ya da tablet üzerinden kullanılan FSMobility arayüzleri sayesinde demirbaşların sistem üzerinden barkod okutularak sayılmasına olanak sağlar.

img

Demirbaş Takibi Referansları Tümü

Anadolu Bank

Projemizde Anadolubank’ a ait demirbaş sayılan(bilgisayarlar, ofis malzemeleri, kasalar, para sayma makinaları, vs.) malzemelerin FSSoftware programına tanımlanması, listelenmesi, etiketlenmesi, sayım yapılarak miktar kontrolünün yapılması, hurdaya verilecek malzemelerin takibinin yapılması ve bütün bu hareketlerin raporlanması sağlanmıştır.