Yerli Yazılım Çözümleri Online Etkinliği - Uzaktan Ürün ve Ekip Yönetimi

YASAD 1992 yılından beri Türk Yazılım Sanayicilerini bir araya getirerek daha güçlü bir yazılım sanayii oluşturmak adına çalışmalar yapmaktadır. Tüm üyeleri yazılım şirketleri olan Yasad, günümüzde >400 üyesi ile Türkiye'de bilişim sanayiini temsile yetkili önemli STK'lardan biridir. Temel odağı Türk yazılım şirketlerinin ürün geliştirme, markalaşma ve ihracat yeteneklerinin artırılması, sektörün gelişimi için gerekli devlet desteği ve teşviklerin sağlanması olan Yasad, faaliyetlerine ülke çapında ve uluslararası ortamlarda devam etmektedir.

FSSoftware, "YASAD Yerli Yazılım Çözümler Etkinliği'nde!

Satış ve Proje Müdürümüz Dursun Tosunoglu'nun FSMobility ürünümüzü tanıtmak üzere yer alacağı "Yerli Yazılım Çözümleri Online Etkinliği" 24 Haziran Çarşamba günü Saat 12:00'de yayınlandı.

Hybrid mimari sayesinde çalışma zamanı, güncelleme ve bakım ihtiyaçları minimize edilmiş performans için sunucu taraflı çözümler ile load balance sağlanmıştır. Aynı mimari ile mobil cihazlarınızda, el terminallerinizde veya web tarayıcılarınızda farklı çözünürlük ve boyutlarda ortak kullanım özelliği sağlanmaktadır. Ekran çözünürlük ve boyutlarınıza göre ayarlanan ve dizayn edilen akıllı Grid ve Dashboard özellikleri ile daha kolay raporlama yapılabilir ve ürün izlenilebilirlik yetenekleri arttırılmıştır.

Özellikle destek ihtiyacı olmadan sistem geliştirmelerinin son kullanıcı yada power user seviyesinde yapılabilmesi için Son Kullanıcı Raporlama modülü yeni versiyonun en belirgin teknolojik hamlelerinden biridir.

Yayını izlemek için linke tıklayınız...