FSSoftware Ailesi

...
Göksu Eren
Sales and Marketing Assistant
Göksu; dünyalar tatlısı iki köpeğiyle vakit geçirmekten, kamp yapmaktan ve doğayla iç içe olmaktan oldukça hoşlanır. Tam bir yaz insanıdır. Fırsat buldukça konser ve festivallere katılıp sosyaleşmeyi sevse de dizi ve film arşivini genişletmeyi tercih etmesi ile çevresine sürekli film ve dizi önermesiyle bilinir.
...
Fırat Kılıç
Project and Sales Specialist
...
...
Yasemin Yutaz
Project and Sales Asistant
Doğayı sever en çok...papatyaları...çimenler üzerindeki yaz kokusunu.. uçsuz bucaksız kayalıklar ardına batan güneşi izlemeyi...sonbahar yağmuru altında sarı kırmızı yapraklar arasında yürümeyi...Ağacın kahve gövdesini...denizin rakı beyazı köpüğünü..
...
Derya Sağ
Implementation Consultant
..
...
Didem Durmaz
Implementation Consultant
Didem; doğa ve hayvanlar konusunda aşırı duyarlı olmasıyla bilinir. İki sokak kedisine annelik yapmaktadır, at binmeyi, doğada yay ile atış antrenmanlarını, kamp ve gezilerini sever. Deniz ve dalış tutkun olduğu aktivitelerdir. Enduro motorlara ilgisi vardır. Eski milli voleybolcudur. Pilates ve fonksiyonel eğitmenlikle spor ile bağını korumaktadır.
...
Cihan Sevimli
Implementation Consultant
Cihan; kabına sığamadığı zamanlarda motora atlayıp dağ yollarında yolculuğa çıkmayı sever. Suyun derinliklerinde heyecan verici yaşam ile ilgilenmek ya da doğa ile bütünleşip şehrin gürültüsünden uzakta olmak ona her zaman iyi gelir. Bazen ise serüveni bir müzikle başlar ve bir jazz grubunda baterinin başında buluverir kendisini.
...
Bünyamin Güler
Implementation Consultant
2015 yılında bilgisayar mühendisliğini bitiren Bünyamin 4 senedir FSSoftware ailesinde yer almaktadır. Teknoloji ile ilgilenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve seyahat etmeyi oldukça sever..

Uzman

...
Özgür Koç
Project and Sales Executive
...
...
Selin Bol
Software Development Specialist
Bir Ağustos Böceği'nin sesi bir de Hanımeli Çiçeği'nin kokusu onu bambaşka diyarlara götürür.. Meditasyon yapmayı çok sever, pilates ve yoga ile ilgilidir.Sihirli bir değneği olsa, imza parfümünü keşfetmeyi ve çok severek dinlediği Depeche Mode'un "Enjoy The Silence" klibinde yer almayı diler..Tam bir siyah sever. Mottosu:"Life Is Just An Illusion"..
...
Zehra Güleç
Project Implementation Executive
Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra kariyeri yazılım firmalarında devam etmiştir. Mesleği gereği uzun süre bilgisayar karşında oturarak çalışmak onda hareketli bir yaşama geçme isteği yaratmış ve kendini tam da doğanın içinde bulmuştur. Doğaya ait olan her şeye büyük bir tutkusu vardır. Doğal yaşam , doğaya ait olmak ve onunla bütünleşmek en vazgeçilmezidir.Uzun yıllar dağcılık sporu ile ilgilenmiş , bir dönem doğa yürüyüş rehberliği de yapmıştır. Türkiye’nin çatısı olan Ağrı Dağı’nın zirvesine ulaşmak ise kendini keşfetmenin yolunu açmıştır. Çadırı ve evini sığdırdığı sırt çantasıyla huzur bulduğu dağlara çıkmaya her zaman hazırdır..
...
Zeynel Tosunoğlu
Sr. Implementation Consultant
...

Yönetim

...
Dursun Tosunoğlu
Project and Sales Manager
Proje satışlarından fırsat buldukça bahçesi ile ilgilenir, kendi biberini, salatalığını, domatesini yetiştirir. Üretim verimliliği aşığıdır. Sadece projelerde değil bahçesinde de iyi tarım için uğraşır.
...
Süha Zengel
Administrational Manager
Çikolata kokulu pipo kokusu alıyorsanız Süha Bey'in odasına yaklaştınız demetir.Artık fazla zaman bulamıyor olsa da balıkçılık en sevdiği etkinliklerden biridir.
...
Ferhat Karaca
Software Development Manager
Yazılım geliştirme çalışmalarından zaman bulduğunda dağlarda motosiklet sürerken rastlayabilirsiniz. Amatör olarak fotoğraf çeken ve gitar çalmaya çalışan hobi meraklısıdır.

CEO

...
Burç Uzalp
CEO
Gerçek bir caz sever ve koleksiyoner.Artık bulmanın çok zor olduğu mükemmel albümler ve diskografileri arşivinde görebilirsiniz.Teknolojimizi onun arşivini tutabilecek büyüklüğe taşımak istiyoruz :)