FSSoftware Ailesi

...
Göksu Eren
Sales and Marketing Assistant
Ofisimizin enerji kaynağı, pozitifi ve organizatörü Göksu; iki köpeğiyle vakit geçirmekten, kamp yapmaktan ve doğayla iç içe olmaktan oldukça hoşlanır. Tam bir yaz insanıdır. Fırsat buldukça konser ve festivallere katılıp sosyaleşmeyi sevse de dizi ve film arşivini genişletmeyi tercih etmesi ile çevresine sürekli film ve dizi önermesiyle bilinir..
...
Yasemin Yutaz
Project and Sales Asistant
Doğayı sever en çok...papatyaları...çimenler üzerindeki yaz kokusunu.. uçsuz bucaksız kayalıklar ardına batan güneşi izlemeyi...sonbahar yağmuru altında sarı kırmızı yapraklar arasında yürümeyi...Ağacın kahve gövdesini...denizin rakı beyazı köpüğünü..
...
Cihan Sevimli
Implementation Consultant
Cihan; kabına sığamadığı zamanlarda motora atlayıp dağ yollarında yolculuğa çıkmayı sever. Suyun derinliklerinde heyecan verici yaşam ile ilgilenmek ya da doğa ile bütünleşip şehrin gürültüsünden uzakta olmak ona her zaman iyi gelir. Bazen ise serüveni bir müzikle başlar ve bir jazz grubunda baterinin başında buluverir kendisini.
...
Hüseyin Türeoğlu
Implementation Consultant
Hüseyin, güler yüzlü ve sıcakkanlılığı ile ofise renk katmıştır. Sağlıklı yaşam hayat mottolarından birisi olup, düzenli beslenme rutini ve spor alışkanlığı sayesinde ekibe sağlıklı yaşamı aşılamaya çalışmaktadır. Yazılım alanında kendini geliştirmeyi önemseyen Hüseyin vakit bulduğu zamanlarda bilardo oynamayı, uzun yürüyüşler yaparak farklı yerler keşfetmeyi sevmektedir.
...
Berkay Köse
Implementation Consultant
Uygulama danışmanımız Berkay; futbol oynamaktan büyük keyif alır. Sıkı bir Formula 1 izleyicisi olmanın yanı sıra favori film türü gerilimdir. Ailesi ile vakit geçirmekten oldukça keyif alır.
...
Ayhan Adıyaman
Implementation Consultant
Ekibimizin en genç üyesi Ayhan tam bir futbol aşığıdır. İzlemeyi ve oynamayı oldukça sever. Aynı zamanda doğada vakit geçirmekten serada çiçeklerle bir arada olmaktan hoşlanır. İyi bir müzik dinleyicisidir.
...
Bünyamin Güler
Implementation Consultant
2015 yılında bilgisayar mühendisliğini bitiren Bünyamin FSSoftware ailesinde uygulama danışmanlığı görevinde yer almaktadır. Teknoloji ile ilgilenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve seyahat etmeyi oldukça sever.
...
Mirhan Benek
Implementation Consultant
Mirhan 6 yaşındaki kızı ve eşiyle vakit geçirmekten oldukça hoşlanır.Eşi ve kızından geri kalan büyük zamanı mı amatör olarak zıpkınla dalış yaparak, balık avlayarak geçirir. Yeni yerler görmeyi gezmeyi sever, futbol izlemeyi de oldukça sever.

Uzman

...
Özgür Koç
Project and Sales Executive
Eski milli sporcumuz Özgür için spor hayatının vazgeçilmezidir. Fırsat buldukça Amerikan futbolu oynamaya devam etmektedir. Müzik arşivi konusunda geniş bir bilgisi olmasının yanı sıra gitar çalması ve güzel sesi ile de oldukça yeteneklidir.
...
Selin Bol
Software Development Specialist
Bir Ağustos Böceği'nin sesi bir de Hanımeli Çiçeği'nin kokusu onu bambaşka diyarlara götürür.. Meditasyon yapmayı çok sever, pilates ve yoga ile ilgilidir.Sihirli bir değneği olsa, imza parfümünü keşfetmeyi ve çok severek dinlediği Depeche Mode'un "Enjoy The Silence" klibinde yer almayı diler..Tam bir siyah sever. Mottosu:"Life Is Just An Illusion"..
...
Zehra Güleç
Project Implementation Executive
Mesleği gereği uzun süre bilgisayar karşında oturarak çalışmak onda hareketli bir yaşama geçme isteği yaratmış ve kendini tam da doğanın içinde bulmuştur. Doğal yaşam , doğaya ait olmak ve onunla bütünleşmek en vazgeçilmezidir.Uzun yıllar dağcılık sporu ile ilgilenmiş , bir dönem doğa yürüyüş rehberliği de yapmıştır. Türkiye’nin çatısı olan Ağrı Dağı’nın zirvesine ulaşmak ise kendini keşfetmenin yolunu açmıştır. Çadırı ve evini sığdırdığı sırt çantasıyla huzur bulduğu dağlara çıkmaya her zaman hazırdır..

Yönetim

...
Dursun Tosunoğlu
Project and Sales Manager
Proje satışlarından fırsat buldukça bahçesi ile ilgilenir, kendi biberini, salatalığını, domatesini yetiştirir. Üretim verimliliği aşığıdır. Sadece projelerde değil bahçesinde de iyi tarım için uğraşır.
...
Süha Zengel
Administrational Manager
Çikolata kokulu pipo kokusu alıyorsanız Süha Bey'in odasına yaklaştınız demetir.Artık fazla zaman bulamıyor olsa da balıkçılık en sevdiği etkinliklerden biridir.
...
Ferhat Karaca
Software Development Manager
Yazılım geliştirme çalışmalarından zaman bulduğunda dağlarda motosiklet sürerken rastlayabilirsiniz. Amatör olarak fotoğraf çeken ve gitar çalmaya çalışan hobi meraklısıdır.

CEO

...
Burç Uzalp
CEO
Gerçek bir caz sever ve koleksiyoner.Artık bulmanın çok zor olduğu mükemmel albümler ve diskografileri arşivinde görebilirsiniz.Teknolojimizi onun arşivini tutabilecek büyüklüğe taşımak istiyoruz :)