İzlenebilirlik

FSMobility WMS Çözümü üretim ve depo süreçlerinde işlem gören tüm mamul yarı mamül ve hammadde stoklarınızın geriye veya ileriye dönük izlenebilirliğini sağlar.Kalite sistemlerinize entegre olarak kalite kontrol zincirinizin değerli bir paydaşı olarak size hizmet eder.

Hatasız Depo ve Stok Operasyonları

İnsan hataları yada operasyonel düzensizliklere dayalı tüm hataların kontrol altına alır.Ürün saklama koşulları yasal regülasyonlar yada işletme kurlarrı sistem tarafından kontrol altında tutulur.Sistemde stok işlemleri yetkilendirme ve denetleme kontrolleri ile kayıt altına alınır ve raporlanır.

Entegre Çözüm

FsMobility WMS ürünü mevcut ERP sisteminiz ile entegre çalışır.Satış sistemlerinize güncel stoklarınızı hatasız biçimde iletir.Doğru karar vermeniz için güncel verilerinizi sürekli kullanımınıza sunar.

Dinamik Lokasyon Hiyerarşik alan yönetimi

Fiziksel alanlarınızı raf -göz alan depo grupları haline sınıflandırarak lokasyona dayalı stok yönetimi yapabilirsiniz

img
img

Etiketleme Seri/Lot bazlı kimliklendirme

Mamül,yarı mamül yada hammadde stoklarınızı uluslararası standartlara uygun biçimde kimliklendirme imkanı sunar.

Mal Kabul Satınalma Stok Yönetimi

Tedarikçilerden gelen ürünlerin doğruluğunu kontrol ederek doğru ürünün doğru miktarda alımını kontrol altında tutar.Tedarikçi performanslarını takip etmek, iade süreçlerini yönetmek sizin kontrolünzde gerçekleşir.

img
img

Sevkiyat Hatasız ürün gönderimi

Müşteri memnuniyetinin en değerli faktörlerinden biri sevkiyatlarınızı hatasız ve zamanında yapabilmenizdir.FSMobility WMS Çözümü ürün toplama,ambalajlama araca yükleme sevkiyat ve faturalandırma süreçlerinizin kesintisiz ve hatasız işletilmesini sağlar.

Depo içi transferler Yerdeğiştirme yönetimi

işletme içerisinde belirlediğiniz kural ve yetkiler doğrultusunda doğru lokasyonlara doğru transferlerin yapılmasını sağlar.

img
img

Mobil Depo İzleme iOS Android Web

Tüm stok hareketleriniz yada mevcut stok verileriniz mobil cihazlar üzerinden izlenebilir, yönetilebilir.

WMS Referansları Tümü

...
Domino's Pizza

Dominos ana depo ve dağıtım bölgelerinde FSMobility çözümüne güveniyor.Mal kabul ve sevkiyat süreçler SAP-FSMobility entegrasyonu ile sağlanıyor

...
Daikin Klima

Uluslarası iklimlendirme devi Daikin depo süreçlerinde FSMobility yi tercih ediyor.SAP ile Entegre biçimde E-İrsaliye ve depo islmeleri kontrol altında tutuluyor.

...
Ravago Kimya

This is a wider card with supporting text below as a natural lead-in to additional content. This content is a little bit longer.